Skip to content
Maszyny SULKY
 
Jesteś tutaj: Strona Główna SERWIS Filmy video instruktażowe
Filmy video instruktażowe PDF Drukuj Email

Filmy video instruktażowe pomogą Państwu w ustawieniu maszyny SULKY. Zachęcamy do obejrzenia filmu z napisami w języku polskim, a ustawienie maszyny będzie bardziej praktyczne i łatwiejsze.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ustawienie rozsiewaczy nawozów SULKY na przykładzie rozsiewacza Sulky typu X (X36, X44)
Przeprowadzenie próby kręconej oraz kontroli szerokości pracy

Na filmie zostało pokazane jakie czynności są wymagane, aby prawidłowo uruchomić rozsiewacz nawozów Sulky serii X (modele X36 i X44). Podobna zasada jest również stosowana do innych modeli rozsiewaczy Sulky. Pierwsze uruchomienie oraz przeprowadzenie próby kręconej dawki oraz kontroli szerokości roboczej mają ogromny wpływ na uzyskanie wysokiej precyzji rozsiewu nawozu granulowanego.

Film pokazuje jak łatwo i szybko można przystosować maszynę do rozsiewanego nawozu granulowanego. Film trwa ponad 17 minut, czynności są więc pokazywane w czasie rzeczywistym. Niespełna 20 minut wystarczy, by precyzyjnie ustawić rozsiewacz do pracy i sprawdzić te ustawienia! Istnieje również możliwość wydrukowania tabel z ustawieniami przez internet. W tym celu prosimy o wejście na stronę, na której znajduje się FERTITEST.
Wartości ustawienia szerokości i dawki dla FERTITEST są podawane dla orientacji.

Z powodu różnych właściwości fizycznych nawozów (związanych z warunkami klimatycznymi, z warunkami składowania, z typem nawozu różniącym się w zależności od producenta, od dostawy, partii, itp.), podawane ustawienia mogą różnić się od rzeczywistych ustawień maszyny dla danego nawozu, w rzeczywistych warunkach pracy. Dlatego zalecamy systematyczne przeprowadzanie próby kręconej dawki wysiewu i kontroli szerokości roboczej (jak na prezentowanym filmie), zgodnie z zaleceniami z instrukcji obsługi rozsiewacza w celu uzyskania największej możliwej precyzji ustawienia.

 

Film pokazujący przeprowadzenie próby dawki rozsiewu na rozsiewaczach typu DPX
(DPX Prima, DPX 18, DPX Platinium, DPX 70, DPX 24, DPX 28):


 
.

.

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_counterDzisiaj98
mod_vvisit_counterWczoraj122
mod_vvisit_counterW tym tygodniu475
mod_vvisit_counterW tym miesiacu1150
mod_vvisit_counterOd 21.11.2012872392
Realizacja: ROAN24 Projektujemy Strony Internetowe SEO Pozycjonowanie Strony